Cena brutto 0.00 pln
ilość 0 szt.

Bibliografia

PLN  PLN 
Kod: KB2
  • Autor ks. Franciszek Blachnicki
  • Rok wydania 2002
  • Stron 96
  • Oprawa Miękka
  • Wydawnictwo Instytut im. Ks. Franciszka Blachnickiego
  • Format 105x148 mm

W bibliografii ks. Franciszka Blachnickiego zestawiono jego prace naukowe, popularno-naukowe oraz ascetyczno-formacyjne. Publikacja powstała z myślą o tych, którzy pragną lepiej poznać i zrozumieć charyzmat założyciela Ruchu Światło-Życie, oraz o tych, którzy przez prace naukowe chcą zgłębiać myśl teologiczną sługi Bożego - wybitnego pastoralisty, liturgisty, katechetyka i twórcy polskiej teologii wyzwolenia.

W Bibliografii zachowano słownikowy sposób opisywania poszczególnych prac. Przyjęto natomiast przejrzysty sposób ich zestawienia, wyraźnie wydzielając prace powstałe w kolejnych latach. Oprócz prac opublikowanych w postaci książek i artykułów w czasopismach uwzględniono też materiały formacyjne Krajowego Duszpasterstwa Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie, wydawane na powielaczu bądź rozprowadzane w postaci maszynopisu. Włączono też maszynopisy i rękopisy referatów, a także opracowania ustnych wypowiedzi (utrwalonych na taśmach magnetofonowych) dokonane przez spadkobierców ks. Blachnickiego.

 

catalog-karuzela-produkty-podobne

Serwis korzysta z plików cookies, czyli tzw. „ciasteczek”. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj
Akceptuję